30 Січня 2023 в 15:36
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Binance припиняє роботу ряду російськомовних акаунтів у зв’язку зі справою Bitzlato

Binance
Share this page to Telegram

Найбільша у світі криптовалютна біржа вже без попередження заблокувала кілька облікових записів.

Облікові записи в основному належали російськомовним користувачам – деякі власники поскаржилися на неможливість вивести кошти з майданчика в телеграм-чаті.

У чаті постраждалих перебуває близько 1 000 користувачів – вони пов’язують блокування зі справою криптообмінника Bitzlato, розслідуванням якого криптобіржа зараз займається. Багато учасників чату пишуть, що використовували Bitzlato як для введення, так і для виведення коштів. Чимало їх обурені санкціями, застосовуваними щодо криптообмінника.

Представник Binance заявив, що блокування справді пов’язані з Bitzlato — криптобіржа призупинила роботу акаунтів користувачів зі Східної Європи та країн СНД. Проте роботу більшості облікових записів уже відновили, запевняє співробітник.

«Наразі 90% заморожених облікових записів розблоковано. Ми повідомили користувачів про це — їхні засоби безпеки. Тим користувачам, яких не розблокували з якоїсь причини, було надано відповідну інформацію та контакти для зв’язку з правоохоронними органами», — заявив представник криптобіржі.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар