29 Січня 2023 в 09:18
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Binance поставила ультиматум WazirX, який може спричинити крах

Binance
Share this page to Telegram

Якщо ви вирішили, що суперечки на тему купівлі криптобіржі Binance індійської торгової платформи WazirX затихли, це зовсім не так.

У листопаді 2019 року право власності на WazirX не заперечувалося: Binance, найбільша у світі криптовалютна біржа, опублікувала повідомлення у блозі, в якому йшлося, що вона купила найбільшу індійську біржу. Керівники WazirX підтверджували цю інформацію.

Проте минулого літа WazirX зіткнулася із претензіями індійського уряду, і це стало відправною точкою змін. На початку серпня індійська влада провела обшук в офісі WazirX в Мумбаї за підозрою у відмиванні грошей для 16 фінтех-компаній.

Binance негайно публічно дистанціювалася від WazirX. Повідомлення в блозі Binance, в якому спочатку висвітлювалося придбання, було змінено: замість покупки з’явилася «угода про купівлю певних активів та інтелектуальної власності».

З того часу представники WazirX і Binance не припиняють сперечатися з приводу справжнього володіння індійською біржею, але цього тижня розбіжності досягли апогею.

Вранці 26 січня (у день національного свята в Індії) Binance надіслала WazirX листа з тим, щоб індійська біржа виконала дві вимоги до кінця цього місяця, інакше Binance ризикує розірвати угоду про обслуговування з WazirX до 3 лютого.

Одна з них – змусити WazirX опублікувати підготовлену “пояснювальну заяву” зі спростуванням попередніх заяв співзасновника WazirX Нішала Шетті про те, що Binance володіє WazirX. Крім того, необхідно видалити всі згадки про Binance в умовах обслуговування.

Якщо WazirX не виконає вимог, викладених у листі, Binance розірве всілякі відносини. Інсайдери індійської біржі стверджують, що такий результат призведе до краху WazirX, оскільки 90% активів користувача зберігаються на гаманцях, контрольованих Binance.

Якщо у вас є кошти на WazirX, ви повинні перекласти їх на Binance. Все просто, – написав CZ у Твіттері після серпневого рейду на WazirX.

Водночас він говорив, що відключення гаманців WazirX можливе технічно, але ніхто не буде цього робити, тому що це завдасть шкоди користувачам.

Цікаво, що означають у світлі сказаного CZ Binance ультиматуми — зміна його позиції чи інші вагомі причини маніпулювати засобами користувачів.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар