21 Липня 2021 в 20:23
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Безпека біткоіна все ще викликає побоювання великих інвесторів – опитування

Nickel Digital Asset Management
Share this page to Telegram

Криптофонд Nickel Digital Asset Management з Великобританії опублікував результати опитування 100 великих інституційних інвесторів, щоб з’ясувати найбільші проблеми інвесторів, пов’язані з криптовалютою.

В опитуванні взяли участь респонденти з США, Франції, Німеччини, Об’єднаних Арабських Еміратів та Великобританії, які в сукупності володіють активами на суму $ 275 млрд.

Опитування показало низьку впевненість інституційних інвесторів в крипто-безпеку: 76% респондентів назвали побоювання з приводу безпеки зберігання активів причиною, що заважає їм інвестувати в криптовалюту.

Респонденти також назвали проблему регуляції суттєвою перешкодою. Інші важливі проблеми охоплювали відсутність прозорості, високу волатильність, а також передбачуваний брак авторитетних керівників фондами, що пропонують криптоінвестіції.

CEO Nickel Digital Анатолій Крачілов сказав, що інституційні побоювання з приводу крипто-зберігання і безпеки виникають, попри те, що в галузі зараз йде дуже сильний прогрес. Крачілов заявив, що постачальники крипто-послуг все частіше впроваджують складні криптографічні рішення, такі як розподілені ключі й багатосторонні обчислювальні сховища, в той час, як традиційні фінансові установи також переходять на такі послуги.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар