DeFi

Банки повинні запропонувати альтернативу DeFi та криптовалютам

Глава інноваційного центру Банку міжнародних розрахунків (BIS) Бенуа Кер закликав центральні банки всього світу швидко діяти в умовах наростального простору криптовалют і децентралізованого фінансування (DeFi).

У промові, яку він виголосив на фінансовому форумі Eurofi, Кер сказав, що стейблкоіни та платформи DeFi «кинуть виклик» банківським моделям, і центральні банки «повинні вживати заходів, поки поточна система ще працює. І діяти негайно ».

За словами Кера, центральні банки повинні активізувати свої зусилля по розвитку офіційних цифрових валют або CBDC і зберегти свою здатність забезпечувати стабільність цін і фінансової сфери.

Прийшов час центральним банкам приступити до роботи. Ми повинні засукати рукава і прискорити нашу роботу над найдрібнішими деталями дизайну CBDC, – сказав він.

На впровадження CBDC підуть роки, а стейблкоіни та криптоактиви вже тут. Це робить запуск ще більш актуальним.

Кер, який в цей час керує дослідженням CBDC для BIS, також сказав, що центральним банкам необхідно почати готувати відповіді на важливі питання, наприклад, як державні та приватні гроші повинні співіснувати в нових екосистемах, чи слід використовувати CBDC в DeFi, а не приватні стейблкоіни ?

Нам терміново потрібно задати собі такі питання про майбутнє, – сказав він.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.