26 Липня 2021 в 16:45
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Банкам в Казахстані дозволять відкривати криптовалютні рахунки для компаній

Криптовалюти
Share this page to Telegram

Влада республіки планує запустити пілотний проєкт і допустить деякі банківські організації до роботи з цифровими активами.
Уряд Казахстану запустить пілотний проєкт на базі Міжнародного фінансового центру «Астана» (МФЦА), який дозволить банкам відкривати криптовалютні рахунки компаніям, що надають послуги з цифровими активами. Про це повідомляє інформаційний телеканал «Хабар 24» з посиланням на Асоціацію блокчейну та індустрії дата-центрів Казахстану.

Пілотний проєкт буде реалізовуватися протягом року. Поки невідомо, які банки будуть допущені до роботи з криптовалютами.

За останні два роки Казахстан значно збільшив обсяги майнінгу біткоіна, випередивши Росію. За даними Кембридзького університету, з вересня 2019 року по квітень 2021 року Kazakhstan збільшив частку у світовому видобутку криптовалют в шість разів (з 1,4% до 8,2%) і зайняв третє місце за обсягами майнінгу у світі.

29 червня президент Казахстану підписав закон, який вводить додаткове оподаткування для підприємств, що займаються видобутком цифрових активів. Згідно з документом, майнери повинні будуть сплачувати додатково 1 тенге ($ 0,0023 за курсом на 16 липня) за 1 кВт-год електроенергії, що споживається при видобутку криптовалют. Нові правила оподаткування набудуть чинності з 1 січня 2022 року.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар