8 Липня 2021 в 20:55
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Bank of America найме аналітиків для дослідження ринку криптовалют

Bank of America
Share this page to Telegram

Банк стане одним з декількох великих фінансових інститутів, які зацікавилися цифровими активами.

Bank of America планує створити групу з дослідження криптовалютного сектора. Про це пише Bloomberg.

Підрозділ очолить глава відділу по технологіях BofA – Алкеш Шах. Він приєднався до команди банку у 2013 році, до цього працював в Morgan Stanley і звалилася у 2008 році Lehman Brothers.

Група звітуватиме перед Майклом Марасом, який очолює відділення Bank of America з глобального дослідження ринку цінних паперів з фіксованим доходом, валют і товарів.

Традиційні банки все частіше звертають увагу на ринок цифрових активів. Так, американський Morgan Stanley володіє 28 289 акціями bitcoin-трасту (GBTC) інвестиційної компанії Grayscale, а також тримає пакет акцій MicroStrategy – найбільшого власника BTC серед корпорацій.

Деякі кредитні організації, в тому числі JPMorgan і Goldman Sachs, почали пропонувати торгівлю ф’ючерсами на криптовалюті. При цьому JPMorgan вважає перспективним стекінг на Ethereum і прогнозує зростання цього сектора до $ 40 млрд.

Нагадаємо, що в березні Bank of America оголосив про плани перенести частину навчальних програм для своїх співробітників у VR-формат. Фінансова організація співпрацюватиме зі стартапом Strivr, який розробляє ПО для віртуальної реальності.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар