29 Липня 2021 в 20:32
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Bank of America і Coinbase Ventures стали стратегічними інвесторами Paxos

Paxos
Share this page to Telegram

До квітневого раунду фінансування компанії Paxos приєдналися чотири великих стратегічних інвестори: Bank of America (BofA), Coinbase Ventures, FTX і Founders Fund Пітера Тіля.

В рамках інвестраунду, який пройшов під керівництвом Oak HC / FT, Paxos залучила $ 300 млн при оцінці $ 2,4 млрд. Глава компанії Чарльз Каскарілья тоді зазначив, що свіже фінансування дозволить їй масштабувати бізнес, в тому числі й шляхом поглинань інших учасників галузі.

Paxos надає інфраструктурні рішення компаніям, що працюють у сферах цифрових активів і блокчейну. Одним з найбільших клієнтів компанії є PayPal.

У липні ЗМІ повідомляли, що платіжна система вибрала Paxos для управління криптовалютними активами в рамках нового сервісу. Деталі співпраці невідомі.

Раніше компанія запустила службу Paxos Crypto Brokerage, який дозволяє організаціям інтегрувати у свої додатки цифрові активи. Першим її клієнтом став фінтех-стартап Revolut.

Ще одним великим клієнтом компанії є BofA. У травні він приєднався до блокчейн-платформи Paxos Settlement Service, що дозволяє проводити розрахунки з цінних паперів в день укладання угоди. Для порівняння: стандартний для фондового ринку США процес займає до двох діб.

Для розрахунків по операціях з сировинними товарами Paxos пропонує клієнтам сервіс Post Trade. На момент написання останній обробив понад 2 млн транзакцій сукупною вартістю понад $ 3,5 трлн. Його послугами скористалися понад 250 контрагентів.

Компанія є оператором біржі цифрових активів для інституційних інвесторів itBit. У 2020 році торговельний обсяг платформи склав $ 3,7 млрд – трохи більше ніж 2% від аналогічного показника біткоін-біржі Coinbase.

Paxos випускає лінійку стейблкоінів, в тому числі прив’язаних до американського долара. Раніше вона повідомила, що Paxos Standard (PAX) і Binance Dollar (BUSD) повністю забезпечені коштами та їх еквівалентами, а також паперами Скарбниці США.

Нагадаємо, Paxos володіє умовною ліцензією загальнонаціонального трастового банку і планує отримати ліцензію клірингового агентства. Стейблкоін BUSD, що випускається для біткоін-біржі Binance, схвалений Управлінням фінансових послуг штату Нью-Йорк.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар