21 Травня 2023 в 20:12
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Байден критикує трейдерів криптовалют на саміті G7

Байден
Share this page to Telegram

Президент США Джо Байден, виступаючи на саміті G7 у Хіросімі, заявив, що не погодиться на угоду, яка б захистила багатих, які ухиляються від податків, а також трейдерів криптовалют, ставлячи під загрозу допомогу нужденним.

“Ми повинні бути чесними один з одним і зі світом: ми не можемо продовжувати підтримувати систему, яка дозволяє мільярдерам і великим компаніям уникати своєї частки відповідальності за фінансування суспільства”, – сказав Байден.

Байден також висловив своє занепокоєння зростанням популярності криптовалют, які, на його думку, використовуються для ухилення від податків та відмивання грошей. Він заявив, що його адміністрація має намір обкласти майнерів біткоїна податком на споживання у розмірі 30%, щоб зробити цю діяльність менш привабливою.

«Криптовалюти — це нова форма спекуляції та анонімності, яка підриває нашу здатність збирати податки та боротися зі злочинністю. Ми не можемо допустити, щоб ця технологія стала інструментом ігнорування закону», – сказав Байден.

Раніше сенатор-республіканець Синтія Ламміс виступила проти 30-відсоткового податку на майнінг біткоїна в США. «Винятково важливо, щоб розробка цієї технології та сам майнінг біткоїна відбувалися у Сполучених Штатах», — наголосила сенатор. “Ми не можемо відставати від Китаю, Росії та інших країн, які активно розвивають цей сектор”.

Пропозиція про податок на біткоїн була включена до пакета інфраструктурних витрат на 1,2 трильйона доларів, який був узгоджений Байденом та групою двосторонніх сенаторів минулого місяця. Однак пакет ще має бути схвалений Палатою представників, де він може зіткнутися з опором як республіканців, так і демократів.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар