24 Лютого 2023 в 08:13
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Автори гаманця Edge випустили оновлення після злому

Edge
Share this page to Telegram

Криптовалютний гаманець Edge став жертвою хакерів кілька днів тому. Кіберзлочинці зуміли викрасти близько 2 тис. приватних ключів користувачів. Проте розробники заявили, що виявили проблему та вже випустили оновлення, яке підвищило рівень безпеки.

Творці цифрового сховища підтвердили: зловмисник справді вкрав кілька тисяч закритих ключів та докладно описали, у чому полягала вразливість. Атака відбулася 20 лютого 2023 року. Команду Edge повідомив користувач, з гаманця якого здійснили транзакцію, в результаті якої він втратив криптовалютні активи. Цікаво, але зловмисник викрав лише біткоїни (BTC), залишивши альткоїни незайманими.

Таким чином розробники зрозуміли, що хакер отримав доступ виключно до індивідуального закритого ключа для гаманця. Іншими словами, він не зайшов у систему під обліковим записом користувача, а скомпрометував лише приватний ключ сховища BTC. Провівши розслідування, команда проєкту виявила, що спричинило дану вразливість.

Програмісти зазначили, що, якщо користувач вибере кілька варіантів на вкладках “купівлі” та “продажу”, це призведе до реєстрації зашифрованого закритого ключа вибраного гаманця на диску пристрою. По-друге, якщо користувач використовує функцію завантаження журналів, ці дані відправляться на прикордонні сервери й включатимуть закритий ключ.

Фахівці компанії підкреслили, що загальна кількість користувачів Edge, чиї приватні ключі були викрадені, склало менш як 0,01%. Вони запевнили, що хакери вкрали кількадесят тисяч доларів США (USD).

Edge Wallet – гаманець, не пов’язаний зі зберіганням цифрових активів, який працює на децентралізованій серверній архітектурі. Пріоритетом є конфіденційність та безпека, для чого використовується алгоритм доказу з нульовим розголошенням.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар