5 Січня 2023 в 20:53
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Аналітики розповіли про ключові моменти їхніх протоколів FOMC

FOMC
Share this page to Telegram

З початку 2023 крипторинок почав демонструвати локальні ознаки відновлення. Однак, напередодні публікації протоколів FOMC покупці дещо знизили активність. Минулої доби сумарна капіталізація індустрії цифрових валют втратила близько 2%, а біткоїн закріпився на позначці $16 800.

Протоколи FOMC було опубліковано 4 січня 2023 року. З них випливає, що Федеральна система й надалі дотримуватиметься жорсткої монетарної політики. Щодо ринку праці, то до кінця року рівень безробіття в США оцінюється в 4,6%. Проте інфляція у країні демонструє спад протягом п’яти місяців поспіль. Відповідно регулятор може дещо обмежити зростання ставки рефінансування.

Ончейн-метрика CME FedWatch вказує на те, що ринки з ймовірністю 64,2% очікують підвищення ключової ставки на 0,25%. При цьому 35,8% усі вказують на її зростання на 0,5%. Загалом протоколи FOMC викликали неоднозначну реакцію на ринку, а більшість цифрових активів продовжили рух у консолідації.

Криптовалютний аналітик Майкл ван де Поппе припустив, що біткоїн зберігає потенціал зростання до рівня $17 000. При цьому актив може досягти цієї позначки до кінця січня цього року. При цьому зона близько $16 500 може розглядатися як плацдарм для відкриття короткострокових позицій лонг.

Своєю чергою, Ethereum демонструє хоч і локальну, але стійку бичачу тенденцію. Сьогодні 5 січня актив досяг позначки $1252. Певною мірою цьому сприяло відновлення активності крипітокитів в екосистемі ефіру.

За даними компанії Santiment, минулої доби в блокчейні було проведено понад 600 транзакцій на суму понад $100 тис. Мікаель ван де Поппе порекомендував розглядати довгі позиції по Ethereum поблизу рівня підтримки $1170.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар