19 Липня 2021 в 17:09
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Американське онкологічне товариство відкрило вакансію блокчейн-фахівця

ACS
Share this page to Telegram

Некомерційна організація «Американське онкологічне товариство» (ACS) шукає менеджера по продукту, який займеться розробкою і реалізацією стратегії розвитку пов’язаних з криптовалютами та NFT продуктів.

Згідно з вакансією, фахівець також повинен налагодити відносини з зовнішніми партнерами, які надають програмне забезпечення та інші релевантні послуги. Йому доведеться працювати спільно з командою цифрового маркетингу, операційним відділом і польовим персоналом.

Кандидат повинен володіти ступенем бакалавра в області бізнесу або інформатики, трирічним досвідом у сфері управління продуктами та фінансових технологій, а також релевантними знаннями у сфері блокчейну.

Заснована в 1913 році ACS – одна з найбільших благодійних організацій в США. Згідно з фінансовим звітом за 2019 календарний рік, вона налічує близько 1,5 млн волонтерів.

Протягом зазначеного періоду на користь ACS пожертвували понад $ 709 млн. За станом на 31 грудня 2019 року за управлінням організації перебували активи вартістю близько $ 1,1 млрд.

У січні 2021 року ACS представила благодійний фонд з пожертвами виключно в криптовалюті. Структура створена у співпраці з компанією The Giving Block.

У лютому найбільша лікарня півострова Кейп-Код в штаті Массачусетс отримала близько $ 800 000 на біткоіні.

Нагадаємо, в червні благодійна організація charity: water, яка поставляє чисту воду в країни, що розвиваються, також запустила фонд Bitcoin Water Trust для приймання пожертвувань в першій криптовалюті.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар