21 Лютого 2023 в 21:49
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Агентство Moody’s знизило рейтинг Silvergate Bank та Silvergate Capital

Silvergate
Share this page to Telegram

Зниження рейтингу з боку агентства Moody’s викликано суттєвим скороченням капіталу холдингу Silvergate після збитку дочірнього криптобанку Silvergate Bank у розмірі $1 млрд.

За даними аналітиків рейтингового агентства Moody’s, збитки виникли через дисконтний продаж значної частини інвестиційного портфеля холдингу Silvergate, викликаного різким зниженням залишків коштів на депозитах криптовалютних проєктів, що обслуговуються банком.

Внаслідок цих операцій акціонерний капітал Silvergate скоротився до $600 млн у четвертому кварталі з $1.3 млрд у третьому кварталі. Експерти рейтингового агентства заявляють, що у довгостроковій перспективі прогноз для Silvergate залишається негативним.

“В3” – останній ступінь, що означає “високоспекулятивний” ступінь кредитного ризику емітента і нижче якого в агентства знаходиться рейтинг “Саа” – “суттєвий ризик, емітент у важкому становищі”.

На думку Moody’s, важливим чинником, що вплинув на зниження рейтингу до В3, стало управління. Цей ризик має помітний негативний вплив на кредитні рейтинги всього холдингу. Це не лише значний реалізований збиток за його інвестиційним портфелем, а й операційні ризики, пов’язані зі скороченням 40% штату співробітників банку. У Moody’s зазначають, що ситуацію ускладнюють зростальні юридичні та нормативні ризики для криптовалютної галузі, які підкреслюють недоліки управління Silvergate з точки зору ризиків, здатності належним чином оцінювати та реагувати на умови роботи, що різко змінюються.

У січні рейтингове агентство Moody’s повідомило криптоспільноту про початок робіт над створенням скорингової системи для аналізу ризиків стейблкоїнів. Очікується, що майбутня платформа буде підтримувати щонайменше 20 цифрових активів.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар