криптобіржі

65% нових клієнтів індійських криптобірж – жінки

Невизначеність регулювання в Індії не вплинуло на ставлення інвесторів до криптовалют, оскільки криптобіржі продовжують реєструвати нових користувачів.

Індійська криптобіржа WazirX, що належить Binance, повідомила про зростання нових реєстрацій на 2648%. Географічно вони припадають на невеликі міста по всій Індії, населення яких не перевищує 100 000 жителів.

Міста рівня II та рівня III забезпечили майже 55% від загального числа реєстрацій користувачів на WazirX у 2021 році, – повідомила команда біржі з Мумбая.

Дані також вказують на зростання числа жінок-інвесторів по всій країні – на них припадає 65% облікових записів WazirX з індійських міст рівня II та III.

Через пандемію, яка стала каталізатором припливу клієнтів, міста другого рівня забезпечили приріст 2950% (Ахмадабад, Лакхнау та Патна), міста третього рівня – 2455% (Ранчи, Імфал і Моха).

Провайдер фіатних платіжних шлюзів з Бангалора Razorpay також повідомив, що на невеликі міста припадає близько 54% ​​трафіку його мережі, що свідчить про 92%-не зростання цифрових транзакцій.

Перш за все інвестори вибирають криптовалюти як засіб досягнення фінансової незалежності, вищого рівня життя і джерела вторинного доходу.

Попри опір з боку регуляторів, криптоіндустрія Індії продовжує досягати нових рубежів. Вчора криптобіржа CoinDCX з Мумбая зібрала $ 90 млн в рамках раунду фінансування серії C.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.