New Street Advisors

Засновник New Street Advisors: біткоін досягне дна в районі $ 22 000

Курс біткоіна (BTC) почав рости ще в минулу середу. Сьогодні криптовалюта подорожчала до $ 32 150. За добу капіталізація BTC збільшилася майже на 5% до $ 599,742 млрд.

Альткоін також посилив позиції. Наприклад, ефір (ETH) і Binance Coin (BNB) виросли в ціні до $ 1995 і $ 295 відповідно.

Однак в експертному середовищі багато хто вважає, що ми ще не досягли дна. Тому, швидше за все, відкат найближчими днями відновиться, і він приведе до оновлення мінімумів.

Засновник New Street Advisors Делано Сапор в ефірі телеканалу CNBC заявив, що біткоін намацає дно на набагато нижчих значеннях, а не на позначці в $ 30 000.

Експерт підкреслив:

Я думаю, що біткоін повернеться до рівнів грудня минулого року. Він впаде до $ 22 000 або навіть до $ 17 000. Проте звідти, я думаю, ми й підемо вгору.

За словами Сапор, найбільших втрат зазнали короткострокові трейдери, які інвестували в криптовалюту на максимумах. У плюсі залишаються тільки ті гравці, які ставлять на тривале зберігання біткоіна.

За даними IntoTheBlock, за останній рік під об’єм криптовалют, що знаходиться під контролем довгострокових інвесторів або так званих ходлерів, досяг 10,11 млн BTC. Число таких гаманців протягом 12 місяців неухильно зростала, підкреслили дослідники.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *