7 Вересня 2022 в 16:03
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Whale Alert: Ethereum-кити почали переміщати свої заощадження на криптовалютні біржі

За даними сервісу Whale Alert, який відстежує великі криптовалютні транзакції, так звані «кити» почали переміщувати ефіри на торгові платформи. Курс ETH різко впав на 8% нижче за $1500.

Згідно з твітом Whale Alert, сервіс виявив кілька транзакцій з великим обсягом ефірів. З невідомої адреси на біржу Huobi було переведено 73 840 ETH вартістю близько $111 млн. Інший користувач нещодавно перевів на Binance ще більшу суму — 260 000 ETH, які на той момент коштували близько $434 млн.

Великі власники ефірів намагаються переміщати свої криптоактиви на біржі на тлі майбутнього переходу Ефіріуму на алгоритм консенсусу Proof-of-Stake. Злиття повинне відбутися приблизно через тиждень, і воно стане основним каталізатором розвитку мережі. Очікується, що після злиття курс ефіру зросте, тож «кити» сподіваються отримати більший прибуток.

Це вже не перший випадок, коли напередодні важливих подій на біржі переводять великі суми в криптоактивах. Проте великі транзакції можуть бути пов’язані зі спекулятивною торгівлею, і з маніпулюванням ринковими цінами. Учора курс ETH піднявся до позначки $1680 у зв’язку з успішним запуском оновлення Bellatrix для мережі Ефіріуму та позитивними настроями інвесторів, які передбачають довгоочікуваний переход на PoS. Проте за останню добу курс монети впав більш ніж на 8% до $1490.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар