Dow Jones

Відновлення Dow Jones повернуло крипторинок в зелену зону

Крах понеділка є одним з найбільших падінь Dow Jones за останній рік. Попри це сьогоднішнє пом’якшення, фондовий індекс 30 як і раніше приблизно на 1,6% нижчий свого кращого рівня, встановленого на минулому тижні.

Фондовий ринок США рухається шляхом відновлення, і останнє відродження свідчить про те, що інвестори з Волл-стріт отримали вигоду зі спаду. В ході відновлення, вони відправили основні індекси, такі як Dow Jones Industrial Average (INDEXDJX: .DJI), на найвищий денний приріст більш ніж за місяць.

Dow виріс на 1,62%, додавши 549,95 пункту, і закрився на позначці 34 511,99. Індекс S & P 500 (INDEXSP: .INX) також піднявся на 1,52% до 4 323,06. Це зростання допомагає індексу широкого ринку компенсувати частину втрат понеділка. Nasdaq Composite теж завершив торги добре, додавши 223,89 пункту після зростання на 1,57%, завершивши торговельний день вівторка на позначці 14498,88.

Падіння на фондовому ринку було викликано побоюваннями, що новий варіант COVID-19 Delta швидко пошириться і завдасть шкоди економіці, яка все ще перебуває на шляху відновлення. Швидкий відскік таких індексів, як Dow Jones і S & P 500, був викликаний зростанням прибутковості скарбничих облігацій, що значною мірою розвіяло ці побоювання.

Ми зберігаємо конструктивну позицію щодо акцій і бачимо, що останній виток зростання й уповільнення темпів зростання перебільшений, – написав глава американській фондовій стратегії JPMorgan Дубравко Лакос-Бухас.

Аналітик підвищив свою цільову ціну на кінець року для S&P 500 з 4400 до 4600, що на 8% більше, ніж на момент закриття понеділка.

Велика частина публічно вторгованих акцій також показала відновлення. Авіакомпанії, в тому числі Delta Air Lines, Inc (NYSE: DAL), що втратили близько 4% після падіння в понеділок, виросли на 5,45% до $ 40,66. Акції American Airlines Group Inc (NASDAQ: AAL) також додали 8,38%.

За словами директора з інформаційних технологій в Independent Advisor Alliance Кріса Заккареллі, все-таки , інвестори сповнені тривоги, оскільки багато розпродали свої акції через побоювання, що новий варіант COVID-19 Delta сповільнить зростання компаній.

Інші аналітики, в тому числі Джим Крамер, вважають, що розпродажі допоможуть відсіяти спекулянтів з ринку, що забезпечить більш стійке відновлення.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *