Біткоін

Уругвай розповів про перший тиждень роботи біткоін-банкомату

Влада Уругваю розповіла про те, як проходить перший тиждень після встановлення криптовалютного банкомата на території країни. Нагадаємо, цей апарат був розміщений в улюбленому туристами місці Пунта-дель-Есте. Він став першим в країні.

Представники державної влади повідомили, що відзначили підвищений інтерес місцевих жителів до біткоін-банкомату. За словами експертів, городяни, а також гості курорту стали використовувати криптовалютний апарат навіть частіше, ніж прогнозували аналітики. Проте фахівці відмовилися оприлюднити дані щодо обсягу грошових операцій.

Ініціатори проєкту з встановлення криптобанкомату в Уругваї висловили велику подяку компаніям URUBit та inBierto, які допомагали у реалізації цієї програми. Завдяки їм, жителі отримали можливість обмінювати та купувати через апарат не тільки біткоїни, а й Binance Coin (BNB), Binance USD (BUSD), Ferret Token (FRT) та Urubit (URUB). Останні 2 монети були створені уругвайськими фінтехами фірмами.

В уряді заявили, що перейняли позитивний досвід дружніх країн і сподіваються, що криптовалюти займуть важливу частину у внутрішній економіці держави. Дивлячись на те, яким попит має ця послуга в Колумбії, Бразилії та Аргентині, уругвайці прийшли до висновку, що необхідно також розширити мережу апаратів для обміну криптовалют.

Влада заговорила про те, що хоче зробити свою країну одним із криптовалютних центрів усієї Латинської Америки, проте про це поки що рано говорити. Для початку необхідно підготувати нормативно-правову базу для цієї галузі, інтегрувати її, а вже потім приймати ключові рішення та переходити до глобальних дій. Встановлення нового банкомату є важливим кроком на цьому шляху.

Однак не всі поділяють таку думку. Наприклад, сенатор Хуан Сарторі виступає проти визнання криптовалюту легальним платіжним засобом через високі ризики.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.