Tether

Tether додасть підтримку мережі Avalanche на тлі високих комісій Ethereum

Емітент стейблкоінів Tether готується запустити токен USDT на блокчейні Avalanche. Про це оголосив технічний директор компанії Паоло Ардоіно.

Реліз USDT очікується в середині червня. Avalanche стане дев’ятою мережею, яка буде підтримувати найбільший стейблкоін на ринку. Також USDT працює з Algorand, Simple Ledger Protocol (Bitcoin Cash), Ethereum, EOS, Liquid Network, Omni, Tron і Solana.

Протягом останніх років Tether активно збільшував обсяг емісії USDT в системі Ethereum, проте зростання комісій змусило компанію подивитися в бік альтернатив, таких як Tron. В результаті обсяг емісії USDT на Tron недавно перевищив $ 31 млрд, а на Ethereum зараз становить $ 27 млрд.

Ардоіно допустив, що, якщо ситуація з Ethereum не покращиться найближчим часом, тренд на переміщення USDT в альтернативні системи буде зберігатися. «Популярність Avalanche зростає. Він підтримує віртуальну машину Ethereum (EVM), що дозволяє проектам зі сфери децентралізованих фінансів легко мігрувати з метою зниження комісій. Запустити USDT в цьому випадку буде досить просто, оскільки у нас вже є випробувана і сумісна з EVM збірка », – сказав він.

Одночасно Ардоіно зазначив, що поки Tether не має планів щодо подальшого розширення на нових блокчейнах.

Раніше стало відомо, що PayPal може вибрати Avalanche для запуску свого власного стейблкоіна.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *