GoldConnect

Телеком-компанія GoldConnect почала приймати криптовалюту

Провідний постачальник телекомунікаційних послуг в Латинській Америці та країнах Карибського басейну GoldConnect додав підтримку платежів в криптовалюті в рамках партнерства з процесинговим сервісом BitPay. Про це йдеться в повідомленні компанії.

«Як провідний постачальник телекомунікаційних послуг в регіоні, ми повинні постійно використовувати новітні технології та методи ведення бізнесу, щоб поліпшити взаємодію і досвід наших клієнтів», – заявив головний операційний директор GoldConnect Джеремі Віллалобос.

У компанії відзначили, що рішення BitPay «виключать шахрайство з транзакціями» і знизять вартість обробки платежів. На думку GoldConnect, це дозволить залучити нових клієнтів.

Раніше аналітична компанія Chainalysis повідомила, що протягом 2020 року на Латинську Америку довелося від 5% до 9% загальної щомісячної криптовалютної активності.

Нагадаємо, у квітні 2021 року інтернет-рітейлер Newegg додав Dogecoin як спосіб оплати через BitPay.

У травні про партнерство з сервісом оголосила влада американського міста Віллістон. В рамках угоди місцевим жителям дозволили оплачувати комунальні послуги біткоінами.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.