19 Липня 2021 в 17:12
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Robinhood попередила про зниження доходів від операцій з криптовалютами

Robinhood
Share this page to Telegram

Поквартальна динаміка пов’язаних з цифровими активами доходів Robinhood за підсумками липня-вересня 2021 року виявиться негативною. Такий прогноз міститься в уточненій формі заявки S-1 дружньої до криптовалюти платформи для SEC.

Причиною погіршення стане зменшення торгової активності клієнтів, в тому числі через початок сезону відпусток, а також зняття введених раніше обмежень через пандемію COVID-19.

В цілому компанія планує отримати дохід в розмірі від $ 546 млн до $ 574 млн після $ 522 млн за підсумками першого кварталу.

Згідно з документом, менеджмент платформи розраховує розмістити акції в діапазоні $ 38-42 і залучити понад $ 2 млрд в ході IPO. До 35% від пропозиції зарезервують для користувачів Robinhood за ціною ~ $ 40.

Раніше ForkLog повідомляв, що в січні-березні 17% від загального виторгу компанія отримала від криптотранзакцій (в попередні три місяці – 4%). Третина від цієї величини припала на операції клієнтів з Dogecoin (4%).

Нагадаємо, Robinhood зарезервувала $ 15 млн для врегулювання претензій з боку Управління фінансових послуг штату Нью-Йорк.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар