15 Червня 2021 в 19:04
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Повіривши в рекламу біткоін-платформи, жінка позбулася £ 120000

біткоін
Share this page to Telegram

Шкільна вчителька на пенсії стала жертвою шахрайства на тему біткоіна в Instagram, яке коштувало їй всіх її заощаджень. Історія сталася в Великобританії та була висвітлена на телебаченні.

Все досить стандартно: жінка повірила рекламі в Instagram, в якій говорилося про торгову платформу, куди вона вклала £ 120 000, всі свої заощадження. Коли жінка усвідомила, що її обдурили, було надто пізно. Зараз вона отримує мінімальну допомогу для людей з низьким доходом.

Чому вона повірила в можливість отримання прибутку на невідомій їй платформі? Вона гналася за суперприбутками та зовсім не заслуговує співчуття?

Річ у тому, що в рекламі вона побачила відомого телеведучого Беара Гріллса, який розповів, як успішно заробляв гроші на цих автоматизованих торгових платформах, вкладаючи кошти в біткоін і інші криптовалюти.

Саме тому жінка залишила свої контактні дані, після чого з нею зв’язався фінансовий консультант, який переконав її переказати гроші на платформу. За словами постраждалої, торгова платформа виглядала дуже реалістично і дозволяла побачити отриманий прибуток і збитки. Згодом вона зрозуміла, що переказала свої заощадження прямо в руки шахраїв.

Вона додала, що попередньо перевірила інформацію, отриману від фінансового консультанта, і уважно ознайомилася з умовами використання платформи. Однак жертва шахраїв не взнала нічого про компанії, назва якої ніколи не згадувалося.

Зрозуміло, це необдумане рішення призвело до втрати коштів. Ні в якому разі не можна забувати про одне важливе правило: остерігайтеся тих, хто обіцяє легкий і швидкий прибуток, неважливо в чому – біткоін, фунти стерлінгів та інші валюти.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар