22 Липня 2021 в 17:10
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Південнокорейський регулятор нагадує: до кінця вересня всі криптобіржі зобов’язані пройти реєстрацію

KFIU
Share this page to Telegram

Дедлайн – 24 вересня. Вимога вводиться відповідно до положень антивідмивного законодавства.

Корейський підрозділ фінансової розвідки (KFIU) попередив, що у криптобірж, які працюють на території країни, залишилося два з шести відведених раніше місяців на реєстрацію.

В іншому випадку їм буде заборонено працювати. Для тих, хто проігнорує вимогу може настати кримінальна відповідальність, а також застосована система штрафів на рівні 50 млн вон ($ 43 тис.). Про це повідомляє Yonhap News з посиланням на держоргани.

Згідно з новим законодавством, криптобіржі зобов’язані отримати сертифікат KFIU про відповідність антивідмивним вимогам. Зокрема, регулятора цікавить деанонімізація рахунків трейдерів. У майбутньому банки Кореї не зможуть обслуговувати індивідуальних інвесторів, чиї імена не будуть правдиво відомі. Практика використання рахунків самих бірж для переміщення криптоактивів і їх обміну на фіат буде припинена.

Відповідне повідомлення отримали 27 іноземних платформ, що обслуговують громадян Кореї. Також нові вимоги поширюються і на всі локальні криптобіржі. На думку регулятора подібну непрозору практику обліку клієнтів зараз ведуть близько 100 компаній.

Комісія заявила, що досі жодна іноземна криптовалютна біржа не отримала сертифікат KFIU.

Південна Корея, як і багато інших держав, наполягає на посиленні законодавства для постачальників послуг цифрових активів, в тому числі й для бірж.

Країна не визнає криптовалюти в якості законного платіжного засобу. При цьому в країні введений податок з доходів від криптовалют.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар