Біткоін

Перший в США біткоін-ETF почне торгуватися на NYSE 19 жовтня

Біржовий фонд Bitcoin Strategy ETF від компанії ProShares стане доступний інвесторам під тікером BITO.

Перший в США біржовий фонд (ETF), заснований на біткоін-ф’ючерсах Чиказької товарної біржі (CME Group), почне торгуватися на Нью-Йоркській фондовій біржі (NYSE) 19 жовтня за тікером BITO, пише The New York Times. Про це виданню повідомили в компанії ProShares, яка є емітентом Bitcoin Strategy ETF.

Генеральний директор ProShares Майкл Сапір заявив, що 2021 запам’ятається випуском першого в США біржового фонду, заснованого на біткоін-ф’ючерсах. Також Сапір зазначив, що Bitcoin Strategy ETF – це хороша можливість для інвесторів отримати доступ до біткоіна, без необхідності співпрацювати з криптовалютними біржами.

16 жовтня стало відомо, що Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) схвалила перший в країні біржовий фонд, заснований на біткоін-ф’ючерсах. На це вказує оновлений проспект, поданий компанією ProShares. У регулятора було 75 днів на те, щоб відхилити заявку компанії або продовжити її розгляд, однак він не скористався цією можливістю. Різні компанії намагалися отримати схвалення SEC на запуск біткоін-ETF з 2013 року.

Після появи новини про схвалення біткоін-ETF в США вартість першої криптовалюти вперше за пів року наблизилася до $ 63 тис.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.