2 Липня 2021 в 20:27
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

«Період відпусток». Чого очікувати від біткоіна на вихідних

Біткоін
Share this page to Telegram

Останнім часом вартість першої криптовалюти не показує високих коливань в кінці тижня. Чи зміниться ця тенденція вже найближчими днями?
У п’ятницю, 2 липня курс біткоіна становить $ 33,6 тис. Перша криптовалюта подешевшала після того, як в кінці червня вона не зуміла закріпитися вище позначки в $ 36 тис.

Навесні в період вихідних на крипторинку відбувалися сильні цінові рухи. Однак в останні тижні ситуація змінилася, і тепер торги проходять більш спокійно.

У найближчі вихідні не варто очікувати принципової зміни в динаміці біткоіна, впевнений популярний автор на TradingView Trade_lab. За його словами, локально спостерігається консолідація у нижній області діапазону $ 30-42 тис., який актуальний вже як другий місяць.

«Саме закріплення вище або нижче меж даного боковика буде сигналом до розвитку спрямованого руху в бік пробою, з перспективою руху на амплітуду рівній $ 10-12 тис.», – пояснив трейдер.

Літо – період відпусток і статистично на фінансових ринках не відбувається аномальної активності, пояснив CEO Cryptorg.exchange Андрій Подолян. Саме цим обумовлений той факт, що в останні кілька тижнів на крипторинку не відбувалося нічого особливого в вихідні.

«Біткоін наразі затиснутий в так званій« вузькій зоні »від $ 34 тис. до $ 31 тис., І навряд чи у вихідні подолає ці заходи», – уклав експерт.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар