Біткоін

«Період відпусток». Чого очікувати від біткоіна на вихідних

Останнім часом вартість першої криптовалюти не показує високих коливань в кінці тижня. Чи зміниться ця тенденція вже найближчими днями?
У п’ятницю, 2 липня курс біткоіна становить $ 33,6 тис. Перша криптовалюта подешевшала після того, як в кінці червня вона не зуміла закріпитися вище позначки в $ 36 тис.

Навесні в період вихідних на крипторинку відбувалися сильні цінові рухи. Однак в останні тижні ситуація змінилася, і тепер торги проходять більш спокійно.

У найближчі вихідні не варто очікувати принципової зміни в динаміці біткоіна, впевнений популярний автор на TradingView Trade_lab. За його словами, локально спостерігається консолідація у нижній області діапазону $ 30-42 тис., який актуальний вже як другий місяць.

«Саме закріплення вище або нижче меж даного боковика буде сигналом до розвитку спрямованого руху в бік пробою, з перспективою руху на амплітуду рівній $ 10-12 тис.», – пояснив трейдер.

Літо – період відпусток і статистично на фінансових ринках не відбувається аномальної активності, пояснив CEO Cryptorg.exchange Андрій Подолян. Саме цим обумовлений той факт, що в останні кілька тижнів на крипторинку не відбувалося нічого особливого в вихідні.

«Біткоін наразі затиснутий в так званій« вузькій зоні »від $ 34 тис. до $ 31 тис., І навряд чи у вихідні подолає ці заходи», – уклав експерт.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *