APENFT

NFT-маркетплейс APENFT провів спалювання 1,03 трильйона токенів

APENFT – це новаторська екосистема для невзаємозамінних токенів на блокчейні Tron (TRX), яка нещодавно провела масове спалювання токенів.

Згідно з офіційною заявою команди APENFT в соціальних мережах, 16 липня 2021 року було знищено 1,03 трильйона нативних NFT-активів.

Нещодавно APENFT викупила і спалила NFT на суму $ 2,52 млн. Ця операція зворотного викупу містить у собі 1 030 067 282 396,0035 NFT, що перебувають в обігу на ринку, що є першим великим зворотним викупом з моменту нашого заснування в березні цього року.

Для знищення токени були переведені на обліковий запис Tron (TRX) T9yD14Nj9j7xAB4dbGeiX9h8unkKLxmGkn. В результаті ця масивна партія токенів була виключена з обороту, що підвищило дефіцитність.

Ця величезна сума дорівнює ціні трьох автопортретів Енді Ворхола, придбаних APENFT на недавно запущеному Binance торговому NFT-майданчику.

Оскільки NFT виступає керівним і службовим токеном екосистеми APENFT, його спалювання плануються виключно спільнотою власників.

Референдум спільноти пройшов 7 липня, а рішення було прийнято 10 липня.

APENFT, перший у світі торговий NFT-майданчик на Tron, вже співпрацює з двома легендарними аукціонними будинками Christie’s і Sotheby’s. Також налагоджується співпраця з легендами цифрового колекціонування Beeple і Nifty Gateway.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *