криптовалюта ефір

Messari: «дефляційний» Ethereum 2.0 здатний потіснити біткоіни

Після переходу на другу версію протоколу Ethereum може змістити біткоіни з першого рядка в рейтингу активів за капіталізацією. Таку точку зору представив аналітик Messari Райан Уоткінс в подкасті FinTech Today.

«Біткоін виглядає привабливіше в порівнянні з Ethereum як засіб заощаджень – його грошово-кредитна політика передбачувана, а мережа безпечна. Друга за капіталізацією криптовалюта може це оскаржити після переходу на Proof-of-Stake », – заявив дослідник.

У подкасті Уоткінс звернув увагу на майбутнє зміна економіки на тлі переходу до ETH2 з впровадженням механізму спалювання частини транзакційних комісій. Він вважає, що це може привести до скорочення ринкової пропозиції монет.

«Якщо мережа Ethereum більш безпечна і сильніша грошово-кредитна політика, що зможе запропонувати біткоіни?», – задався питанням аналітик.

Уоткінс підкреслив, що на блокчейні другий за капіталізацією криптовалюта побудована «масивна і різноманітна» економіка. Бурхливо-розвивається сектор децентралізованих додатків приверне нових користувачів швидше, ніж біткоіни, додав він.

«У певний момент економіка другої криптовалюти поглине стільки людського і фінансового капіталу, що буде дорівнювати ВВП окремих країн. Люди зможуть заробляти на життя в цій екосистемі », – припустив експерт.

У грудні Уоткінс спрогнозував прихід інституціональних в Ethereum завдяки появі ф’ючерсів на цей актив на Чиказькій товарній біржі.

Раніше глава Pantera Capital допустив, що Ethereum випередить біткоіни за темпами зростання, пояснивши це запуском нульовий фази другої версії протоколу.

Нагадаємо, аналітики Messari висловили впевненість, що мережа Ethereum залишиться недосяжною для конкурентів завдяки розгортанню рішення другого рівня на основі Rollups.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *