1 Березня 2023 в 20:50
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Майнери активно переміщують Bitcoin на торгові біржі

Біткоін
Share this page to Telegram

Згідно з ончейн-метриками, криптодобувачі почали активно розміщувати свої резерви BTC на централізованих майданчиках у зв’язку з недавнім стрибком цін. Нещодавно на біржі було відправлено близько 400 монет біткоїна, при цьому сукупні резерви майнерів із 24 лютого цього року скоротилися майже на 1400 монет.

Це незначна динаміка, проте експерти рекомендують стежити за подальшою поведінкою криптодобувачів, оскільки вони можуть спровокувати масову хвилю розпродажу. Наголошується, що переміщення резервів на біржі необхідно майнерам покриття своїх операційних витрат.

Подібний стан справ може чинити локальний тиск на вартість біткоїна, проте рівень ковзної середнього індексу позицій майнерів, як і раніше, розташовується досить низько. При цьому фахівці зазначають, що рух активів із боку майнерів може вплинути на довгостроковий тренд.

Примітно, що фахівці Glassnode повідомляли раніше про суттєве скорочення кількості адрес, на балансі яких було понад 1000 монет біткоїна.

Їхня чисельність знизилася до трирічного мінімуму. За минулі 30 днів вартість флагманського криптоактиву зросла майже на 3%. Станом на 1 березня біткоїн торгувався поблизу позначки $23 790. Добові торгові обсяги зросли на 7% і становили $24,5 млрд.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар