Біткоін

Майк Макглоун: «біткоін замінить золото»

В черговий раз аналітик Bloomberg Майкл Макглоун висловлюється на користь першої криптовалюти. На його думку, попри тиск регуляторів, BTC здатний замінити золото.

Звичайно, біткоін не зможе замінити золото в промисловості та виробництві. Зате перша криптовалюта може з легкістю зайняти місце цінного металу як активу для хеджування ризиків та накопичення багатства.

Майкл Макглоун (Mike McGlone) підкреслив, що «переказ грошей і фінансової галузі в цифровий вигляд» надає біткоіну величезний імпульс зростання. Колись аналогічні фактори дозволили долару США зайняти панівне становище на світовій фінансовій арені. При цьому у золота, на думку аналітика, сильних драйверів для зростання вже не залишилося.

«Переказ фінансів і грошей в цифровий вигляд відбувається дуже швидко та органічно, а долар стає все більш домінантною валютою. Біткоін заміщає золото і потуги американських регуляторів навряд чи зможуть стати цьому на заваді. Такі висновки ми отримали в ході конференції в Бреттон-Вудсі », – написав Макглоун в Twitter.

Раніше Макглоун говорив, що в середньостроковій перспективі курс біткоіна цілком може досягти $ 100 000.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *