binance новини

Кріптовалютная біржа Binance запустила власну платіжну систему

Бета-версія Binance Pay була представлена ​​в лютому. Сервіс дозволяє продавцям по всьому світу приймати до оплати криптовалюта без комісій.
Кріптобіржа Binance офіційно запустила сервіс Binance Pay, повідомив її представник. Це платіжна система в додатку кріптобіржі, яка дозволяє магазинам по всьому світу приймати до оплати криптовалюту. Глава біржі Чанпен Чжао назвав сервіс частиною її довгострокового розвитку.

Binance Pay був запущений в бета-версії для платежів між клієнтами кріптобіржі в лютому 2021 року. У тестах взяли участь близько 250 тис. тестерів. Тепер сервіс став доступний і для платіжних операцій. Різні компанії, в тому числі зі сфери e-commers, наприклад, ресторани, можуть почати працювати з цифровими грошима.

Першою компанією, яка інтегрувала Binance Pay, стала Travala.com. Її клієнти можуть забронювати понад 3 млн туристичних продуктів за допомогою криптовалюти.

Сьогодні стало відомо, що колишній сенатор і член Демократичної партії США Макс Бокус став радником кріптобіржі Binance. Бокус братиме участь у налагодженні зв’язків кріптобіржі з американськими фінансовими регуляторами. Крім цього він буде консультувати компанію з питань взаємодії з владою «найбільш важливих» юрисдикцій.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *