Binance

Колишній регулятор Браян Брукс пішов з посади CEO Binance.US після трьох місяців роботи

Браян Брукс більше не очолює американський підрозділ біржі криптовалют Binance. Про це повідомив сам Брукс в Twitter.

«Вітаю, криптоспільното, – пише він. – Хочу всім вам повідомити, що я відмовився від посади CEO Binance.US. Попри відмінності в нашому стратегічному напрямку, я бажаю своїм колишнім колегам великого успіху ».

Брукс в минулому обіймав посаду головного юриста біржі Coinbase, а з травня 2020 року по січень 2021 року керував Управлінням контролера грошового обігу США, сфера відповідальності якого полягає в питаннях регулювання діяльності банків. До Binance він приєднався в травні цього року.

«Я б не взявся за цю роботу, якби не отримав надійне підтвердження ради директорів про зацікавленість в міцній системі правової відповідності», – говорив він під час свого призначення.

CEO Binance Чанпен Чжао у зв’язку з останніми подіями висловив упевненість в здатності Binance.US продовжити вести бізнес. Також він зазначив, що догляд Брукса «ніяк” не позначиться на користувачах біржі.

Раніше Міністерство юстиції США попросило федеральні відомства не дякувати Binance за яку вони надають в розслідуваннях допомогу.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *