20 Липня 2021 в 20:13
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

JPMorgan значно розширить штат фахівців з блокчейну

JPMorgan
Share this page to Telegram

Інвестиційний банк JPMorgan розширює штат підрозділу по роботі з криптовалютами і блокчейном для розробки проєктів на базі біткоіна й Ефіріума, а також блокчейнів на PoS.
На сайті банку розміщені 84 вакансії для розробників з досвідом в блокчейні. Шукають як інженерів з розробки, так і SRE-фахівців і керівників проєктами в цій сфері. Є вакансії й для маркетологів і аудиторів. При цьому більшість вакансій було опубліковано в останні дні.

Банк пропонує роботу не тільки в США, але і в Сінгапурі, Індії, Гонконгу, Великобританії та деяких інших країнах. Втім, найбільше людей потрібно саме в США. Вони будуть працювати в підрозділі Onyx, що готує цифрову валюту банку, а також над власним блокчейном JPMorgan під назвою Liink.

На початку місяця аналітики банку повідомили, що перехід Ефіріума на консенсус Proof-of-Stake збільшить доходи від стейкінгу до $ 40 млрд вже до 2025 року. Перехід на PoS залучить нові засоби в екосистему Ефіріума, оскільки це досить надійні інвестиції, особливо на тлі поточних нульових ставок на традиційні вкладення.

В останні роки фахівці з блокчейну стають все більш жаданими. Такі вакансії є практично в будь-якій великій фінансовій структурі, не кажучи вже про спочатку криптовалютні стартапи. Наприклад, подібні фахівці потрібні в Grayscale і MicroStrategy.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар