JPMorgan

JPMorgan першим з великих банків США запропонував клієнтам масовий доступ до криптофондів

JPMorgan дозволив своїм консультантам проводити заявки клієнтів на операції з криптовалютними продуктами, пише Business Insider з посиланням на джерела. Як зазначає видання, це перший великий банк, який запропонував подібні послуги клієнтам, що не належать до категорії надбагатих.

Тепер всі клієнти підрозділу JPMorgan з управління капіталами зможуть отримати доступ до криптовалютних фондів. Відповідна інструкція була віддана співробітникам банку в повідомленні на цьому тижні. З 19 липня їм дозволяється працювати з п’ятьма продуктами, в тому числі що випускаються компанією Grayscale на базі біткоіна, Bitcoin Cash, Ethereum і Ethereum Classic.

Джерело стверджує, що сервіс доступний всім клієнтам JPMorgan, які звертаються за інвестиційними послугами, в тому числі користувачам торгового додатка й консалтингового сервісу. При цьому консультанти JPMorgan можуть проводити тільки «добровільні» угоди, тобто вони не повинні рекомендувати криптовалюти клієнтам, але можуть купити або продати актив за запитом.

У квітні стало відомо, що JPMorgan готується запропонувати активно керований біткоін-фонд клієнтам підрозділу з управління приватними капіталами. Нещодавно глава підрозділу Мері Каллахан Ердоус повідомила, що багато хто з них розглядають криптовалюти як клас активів і хочуть інвестувати.

Конкурентні організації, включаючи Goldman Sachs, Morgan Stanley і Bank of America, поки не відкрили роздрібним клієнтам прямий доступ до криптовалютних продуктів. Morgan Stanley першим почав надавати такі послуги заможним клієнтам, які мають принаймні $ 2 млн в інвестиційних активах. Очікується, що за прикладом JPMorgan можуть рушити інші банки, відзначає Business Insider.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *