ETH

JPMorgan опублікував ведмежий прогноз для Ethereum

Домінування Ethereum у просторі децентралізованих фінансів продовжить знижуватися, вважають аналітики JPMorgan Chase & Co. Збереження поточної частки в 70% навряд чи буде досяжним до фінальної стадії шардингу в 2023 році, який аналітики називають «найкритичнішою» подією в масштабуванні мережі криптовалюти.

Оптимістичний прогноз про домінування Ethereum опинився під загрозою. Масштабування, необхідне Ethereum для підтримки домінування, може бути надто пізно».

Аналітики нагадують, що ще на початку 2021 року активи, заблоковані в DeFi-просторі, майже повністю розташовувалися на Ethereum, проте з того часу у гру увійшла низка конкурентів. У JPMorgan вважають поточну ситуацію унікальною, оскільки тепер Ethereum відступає перед іншими блокчейнами першого рівня, а не мережами, що ґрунтуються на самому Ethereum через переваги його безпеки.

Крім того, конкуренти, наприклад Terra, Binance Smart Chain, Avalanche та Solana, останнім часом залучили великі обсяги фінансування та використовують його для підвищення практичної цінності своїх екосистем. Не виключено, що їхні екосистеми розростуться до такого рівня, коли активність вже не повернеться до Ethereum після завершення його масштабування, йдеться у доповіді.

«Іншими словами, Ethereum бере участь у напружених перегонах за збереження домінування у просторі додатків. Результат цієї гонки далеко не гарантований».

– додають аналітики.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.