5 Серпня 2021 в 19:24
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Invesco подала заявку на запуск біткоін-ETF. Експерта здивували обставини

Invesco
Share this page to Telegram

Одна з найбільших американських інвестиційних компаній Invesco подала заявку на створення біржового фонду (ETF) на базі біткоін-стратегії. Старший аналітик Bloomberg з ETF Ерік Балчунас звернув увагу на не зовсім звичайні обставини.

Продукт буде відстежувати котирування ф’ючерсів на першу криптовалюту, канадських біржових біткоін-фондів і акцій Grayscale Bitcoin Trust (GBTC).

Заявка подана відповідно до закону США від 1940 року про інвестиційні компанії, щоб відповідати вимогам голови SEC Гері Генслера, припустив Балчунас.

Експерта здивувала рідкісний поспіх з посиланням фірмою проспекту – подача сталася о 6 ранку. На його думку, це пов’язано з тим, що в Invesco очікують появи до кінця робочого тижня 5-10 подібних заявок.

Нагадаємо, в липні SEC відклала розгляд заявок на запуск біткоін-ETF від SkyBridge Capital. У червні аналогічне рішення було прийнято щодо схожих пропозицій від VanEck, Kryptoin Investment Advisor і Valkyrie.

Однак фахівці Coinbase оптимістично оцінили перспективу схвалення в США ETF на основі першої криптовалюти вже в поточному або 2022 році. Одним зі сприятливих факторів для цього вони назвали нове керівництво SEC на чолі з Генслером.

Однак на початку серпня в ході заходу Aspen Security Forum 202 він заявив, що регулятор розглядає можливість введення жорсткого режиму нагляду для захисту інвесторів ринку криптовалют.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар