Goldman Sachs

Goldman Sachs інвестував в керівника криптовалютними активами One River Digital

Інвестиційний банк Goldman Sachs і біржа Coinbase взяли участь в $ 41-мільйонному інвестраунді компанії з управління криптовалютними активами One River Digital Asset Management, повідомляє Bloomberg. Фінансування залучалося в рамках серії A при оцінці компанії в $ 186 млн. Торік первинні інвестиції One River Digital надав мільярдер Алан Ховард.

«Очевидно, що управління активами перейде у світ токенізації, – заявив засновник One River Digital Ерік Пітерс. – У цьому світі набагато більше можливостей. Питання в тому, як на них заробити ».

На сьогодні One River Digital управляє двома основними фондами, один з яких тримає біткоін, а інший – ефір. Пітерс недавно повідомив про плани запуску третього фонду, який буде інвестувати в Solana, а також фонду для стейкінга Ethereum і механізму криптокредитування з виплатами доходу в доларах. Крім того, компанія розробляє власний індекс, в який будуть входити виключно цифрові активи, відповідні інституційним стандартам в області ліквідності та безпеки з децентралізованими володінням і функціональністю.

One River Digital була заснована у 2020 році як підрозділ One River Asset Management і швидко стала одним з найбільших інвесторів на криптовалютному ринку. Фірма орієнтована на управління активами інституційних інвесторів, включаючи пенсійні, цільові та державні фонди. Раніше в цьому році One River Digital привернула на посаду консультанта колишнього голови Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) Джея Клейтона.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *