Canaan

Genesis замовляє ще 10 000 установок в Canaan

Заявка надійшла менш ніж через два місяці, після того, як Genesis розмістила замовлення на суму майже 94 мільйони доларів в кінці квітня. Вартість нової угоди не розголошується і Canaan відмовився від коментарів, коли вона була досягнута.

Нове замовлення стосується Canaan A1246 і A1166Pro AvalonMiners, які, як очікується, будуть відправлені до кінця цього місяця. Модель A1246 – остання машина Canaan з максимальним хешрейтом, 90 тера хешів в секунду (TH / s). Його середня ціна складає близько 5000 доларів.

A1166Pro AvalonMiner, з іншого боку, є старішою моделлю з хешрейтом 81TH / s і середньою ціною близько 1300 доларів. Попереднє замовлення Genesis включає тільки машини A1246.

«Наші недавні замовлення на покупку Canaan’s Avalon Miners допоможуть нам збільшити хешрейт як мінімум у два рази в найближчі місяці», – сказав Абдумалік Мірахмедов, співзасновник і виконавчий голова Genesis. Зараз компанія стверджує, що загальний хешрейт становить понад 2,1 ексахеша в секунду (EH / s), що становить понад 1,4% від загального хешрейта мережі біткоінів.

Компанія Genesis Digital Assets, заснована у 2013 році, є частиною Genesis Mining, яка була виділена в окрему організацію у квітні. Що стосується Canaan, компанія, зареєстрована на Nasdaq, розширює свою глобальну присутність. Раніше в цьому місяці Canaan відкрила свій перший закордонний центр післяпродажного обслуговування в Казахстані, оскільки його міжнародні продажі ростуть.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.