10 Січня 2023 в 21:31
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Фінансовий гігант BlackRock додав ВТС до свого фонду пасивних інвестицій

BlackRock
Share this page to Telegram

Спеціально для обмеженого кола елітної клієнтури Blackrock об’єднала зусилля з біржею Coinbase, щоб надати інституційним інвесторам можливість інвестувати у криптоактиви.

Американська керівна компанія додала найбільшу у світі за ринковою капіталізацією цифрову валюту до свого Глобального фонду розподілу для пасивних інвесторів.

За даними аналітиків, зараз на централізованих біржах (CEX) кількість доступних для купівлі біткоїнів не перевищує 1,85 млн одиниць. З урахуванням нинішньої ціни BTC, яка становить близько $17 000, загальний обсяг оцінюється у $31,4 млрд.

Зважаючи на те, що під поточним управлінням BlackRock знаходяться активи обсягом близько $15 трлн, корпорації знадобиться всього 0.32% від власних коштів, щоб придбати всі біткоїни, доступні для продажу на всіх біржах.

Навіть у випадку, якщо інвестиції BlackRock у біткоїни будуть нести разовий характер, вони, безсумнівно, вплинуть на зростання ціни ВТС, а також спричинять активність інших інвестиційних компаній.

У грудні минулого року популярний криптовалютний аналітик під псевдонімом PlanB, автор моделі stock-to-flow, знову підтвердив свої очікування масштабного зростання Біткоїна у 2023 або як мінімум у 2024 році.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар