Новини Ethereum

Ethereum дорожче платини і DOGE на засіданні ФРС

Курс Ethereum почав ранок з поновлення історичних максимумів третю сесію поспіль, активне зростання альткоіна все більше перевищує динаміку Bitcoin. Основній криптовалюті поки не вдається відновити вартість, після сильної корекції на початку тижня.

Аналітики звернули увагу, що загальна вартість намайненних монет ETH, перевищила капіталізацію запасів платини, добутої з 1900-го року.

Новини Ethereum

Динаміка зростання цього дорогоцінного металу в цьому році значно перевищила показники золота, срібла і паладію, після їх зимового зниження. Платина подорожчала на 14% з початку року, але все одно значно відстає від зльоту Ethereum. Альткоін коштував в січні $ 734 і виріс в кінці квітня до $ 2700.

Новини Ethereum

Вчорашнє і сьогоднішнє зростання ETH може бути пов’язано з першою згадкою цієї цифрової валюти в аналітичних звітах JP Morgan. Інвестиційний банк звертає увагу читачів на унікальну властивість блокчейну Ethereum по акумулюванню інвестицій в токенах і пулах ліквідності DeFi-платформ.

Цей фактор забезпечує додаткову підтримку ліквідності при корекціях ринку і надає додаткову цінність в очах інвесторів. Простіше кажучи, сильне зростання будь-якого токена або галузі (DeFi, DEX), позитивно відбивається на курсі ETH.

Криптовалюта Dogecoin стала першим альткоіном, згаданим главою ФРС США. Джером Пауелл до цього завжди говорив на тему криптовалют тільки про Bitcoin.

Новини Ethereum

Кореспонденти поставили запитання про DOGE та акції GameStop в ході традиційної прес-конференції, що проходить після засідання фінансового регулятора. Пауелл відзначив, що сильне зростання окремої криптовалюти або акції вказує на «бульбашку». Вона утворюється через те, що люди дивляться на ціни, забуваючи про оцінку цінності активу.

Криптотрейдерам вистачило факту згадки DOGE, щоб криптовалюта стала лідером вчорашніх торгів в рейтингу топ-30 криптовалют. Традиційно, будь-який зліт Dogecoin не обходиться без коментарів Ілона Маска, які можуть підтримати позитивний тренд монети протягом сьогоднішнього дня.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *