12 Липня 2023 в 07:11
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Новини та прогноз Біткоїна на 12 липня 2023 року

біткоін
Share this page to Telegram

Вчора ціна Біткоїна не на довго повернулася вище 31 000 доларів. Криптовалюта втратила 1,19% за останні сім днів, згідно з даними CoinMarketCap. За даними європейської інвестиційної компанії CoinShares, інвестиційні продукти, пов’язані з криптовалютою, показали чисту притоку в розмірі 136 мільйонів доларів за тиждень, що стало третім тижнем припливу поспіль і повністю скоректувало попередні дев’ять тижнів відтоку.

Загальна капіталізація криптовалютного ринку зросла на 1,64% до 1,19 трильйона доларів, а обсяг ринку зріс на 44,7% до 33,02 мільярда доларів за останню добу.

Біткоїн

Загальна ситуація на ринках та її вплив на ціну Біткоїна

Азійські фондові ринки зміцнилися у вівторок на фоні надій на новий раунд стимулювання у Китаї. Про це повідомили у Народному банку Китаю та Національному управлінні фінансового регулювання. Ці заходи включають заохочення фінансових установ до продовження непогашених кредитів фірм, які займаються нерухомістю шляхом переговорів.

Ф’ючерси на промисловий індекс Dow Jones, ф’ючерси на S&P 500 та ф’ючерси на Nasdaq 100 зросли. Інвестори з нетерпінням чекають на останні дані щодо індексу споживчих цін у США, які мають бути опубліковані в середу, а також червневого індексу цін виробників, який має бути опублікований у четвер.

Індикатори вкажуть на поточну ситуацію з інфляцією у найбільшій економіці світу, а також дадуть уявлення про те, яким може бути майбутній напрямок Федеральної резервної системи за процентними ставками.

Центральний банк США збереться 26 липня, щоб ухвалити рішення про свій наступний крок за відсотковими ставками, які нині перебувають у діапазоні від 5% до 5,25%. PepsiCo, Delta Air, JPMorgan Chase, Wells Fargo, Citigroup та BlackRock опублікують звіт про доходи за другий квартал наприкінці цього тижня.

Європейські біржі виросли у вівторок на надіях, що Федеральна резервна система добігає кінця свого циклу підвищення процентної ставки. Еталонний індекс STOXX 600 та німецький DAX 40 зміцнилися у вівторок у другій половині дня в Європі. Великобританія оголосила, що рівень безробіття зріс до 4% за три місяці до травня, тоді як економіка бореться зі стійкою інфляцією.

Своєю чергою, Біткоїн завершив виток низхідної корекції близько рівня 25 211 доларів. Криптовалюта швидко злетіла нагору, але низхідна корекція може бути ще не завершена.

Новини та прогноз Біткоїна: якою буде ціна найближчим часом

Поки що ціна Біткоїна знаходиться в межах 30 500 доларів. Бичачий потенціал зберігається і курс Біткоїна може впритул підійти до 30 900 доларів. Успіх локального висхідного тренду BTC залежить від рішення ФРС, яке, своєю чергою, покладатиметься на дані щодо інфляції. Прогноз Біткоїна наступний: ціна Біткоїна залишатиметься в межах 30 000 – 31 000 доларів.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар