Майнінг

CoinShares: вартість публічних криптокомпаній зросла до $ 100 млрд

Новий звіт відомої брокерської фірми CoinShares, що спеціалізується на криптоактивах, показує, що загальна ринкова капіталізація акцій публічних компаній з початку року збільшилася в чотири рази.

В організації зазначили, що на січень 2021 року котирувані на біржі криптовалютні компанії оцінювалися приблизно в $ 25 млрд, на поточний момент їх вартість зросла до $ 100 млрд.

За заявою CoinShares, за той же період кількість публічних криптофірм збільшилася на 28% до 57 компаній. У звіті виділяються дані про те, що в цьому році стався наймасштабніший вихід криптофірм на біржу, лідером серед яких стала Coinbase Global Inc (NASDAQ: COIN).

Згідно MarketWatch, ринкова капіталізація в $ 54 млрд дозволяє Coinbase займати половину обсягу обертальних на біржі криптовалютних фірм. За останні три місяці акції COIN виросли приблизно на 13,8% і торгуються біля позначки $ 271.

Оскільки загальна капіталізація криптовалютного ринку знову досягає свого історичного максимуму, досягнутого на початку року, все більше інституційних інвесторів з оптимізмом дивляться на можливість зростання ринку до кінця року і в наступні періоди.

Відповідно до звіту, в цілому 15 публічних криптовалютних бірж представляють 62% сукупної ринкової капіталізації. Далі йдуть 19 публічних фірм з надання криптовалютних фінансових послуг, на які припадає $ 20 млрд. Список закривають 20 публічних компаній, що займаються криптомайнінгом, капіталізація яких становить приблизно $ 10 млрд.

В ході аналізу також з’ясувалося, що з початку року публічні компанії з видобутку криптовалют зафіксували приріст в 121% – найвищий показник серед розглянутих фірм. За ними йдуть публічні компанії з надання криптовалютних фінансових послуг, які показали приріст приблизно в 105%. Внизу списку знаходяться публічні криптобіржі з приростом приблизно 34% з початку року.

Очікується, що до 2025 року кількість пов’язаних з криптовалютами фірм, які прагнуть вийти на біржу, значно збільшиться. Щось подібне планує і найбільша по щоденному обсягом торгів криптовалютна біржа Binance. Вчора її генеральний директор Чанпен Чжао (CZ) оголосив, що дочірня компанія в США стане публічною в найближчі три роки.

Очікується, що компанії, що займаються майнінгом криптовалют, будуть і далі відкривати можливості залучення капіталу за допомогою подання на біржах в різних частинах світу. Більш того, великий інтерес до сфери майнінгу криптовалют проявили інституційні інвестори. Очікується, що в міру переходу блокчейнів до концепції докази частки (PoS) в найближчі роки в цей сектор буде надходити більше грошей.

Компанії, що займаються майнінгом криптовалют, такі як Riot Blockchain Inc (NASDAQ: RIOT), за останній рік продемонстрували зростання більш ніж на 1000%.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *