ADA

Чарльз Хоскінсон пропонує створити додаток для спалювання ADA

Чарльз Хоскінсон, засновник і генеральний директор IOHK, компанії, що стоїть за блокчейном Cardano, звернувся в Twitter, щоб відреагувати на критику надмірної, як вважають деякі, пропозиції ADA.

Він звернувся до розробників Cardano з пропозицією створити додаток, який дозволить будь-якому спалювати токени ADA, якщо у них з’явиться таке бажання.

У прямому ефірі Чарльз згадав, що час від часу хтось в криптографічному Твіттері заявляв, що Кардано повинен спалити кілька токенів, оскільки пропозиція ADA «занадто велика».

Хоскінсон заявив, що настав час, щоб спільнота Кардано продемонструвала здатність Кардано справлятися з такого роду недружніми пропозиціями.

Він розповів аудиторії про документ, в якому описується механізм «Proof of Burn», який дозволяє будь-якому знищувати токени, відправляючи їх на адресу, з якої вони не можуть бути зняті або витрачені будь-яким іншим чином.

Чарльз показав на відео екран свого комп’ютера і продемонстрував статтю, написану декількома експертами по криптографії з IOHK і спільноти Кардано.

За словами Чарльза, ця стаття являє собою формалізацію протоколу Proof-of-Burn і описує процес цього механізму як: 1) створення невитратної адреси криптовалюти, на яку відправляються криптовалютні монети і, таким чином, знищуються; 2) механізм, який перевіряє, чи дійсно ця адреса не підлягає оплаті.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *