CEO Aave

CEO Aave готується створити аналог Твіттеру на Ethereum

Засновник і генеральний директор DeFi-проєкту Aave Стані Кулешов вирішив створити аналог Твіттеру на блокчейні Ethereum. Ймовірно, це зроблено у відповідь на плани засновника Твіттеру Джека Дорсі розробити нову DeFi-платформу в мережі біткоіна.

Оскільки @jack [Дорсі] збирається створити Aave на біткоіні, Aave повинен створити Твіттер на Ethereum, – написав Кулешов в суботу, додавши, що проєкт очолить співзасновник Aave Джордан Лазаро Густав.

Aave

Дещо раніше Джек Дорсі написав, що Square створить новий бізнес, щоб побудувати платформу для «не пов’язаних зі зберіганням децентралізованих фінансових послуг».

Ідея Дорсі була названа проєктом, схожим на Ethereum. Дорсі відомий відсутністю інтересу до всіх криптовалют, виключаючи біткоін, і критикою Ethereum. Тим часом блокчейн смартконтрактів вважається будинком DeFi, який в цей час зберігає близько $ 55 млрд в різних протоколах.

Aave – один з найбільш часто використовуваних протоколів DeFi (дані DeFi Pulse), в якому на Ethereum і Polygon заблоковано $ 10,82 млрд.

Це не перший амбітний проєкт Aave – 5 липня стало відомо, що протокол запустить протокол ліквідності для організацій Aave Pro. Він повинен з’явитися в цьому місяці.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *