20 Липня 2021 в 20:00
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Британські податківці почали збирати дані клієнтів закордонних криптобірж

HMRC
Share this page to Telegram

Управління з податкових і митних зборів Її Величності (HMRC) запрошує дані клієнтів бірж криптовалют як у своїй юрисдикції, так і за кордоном, пише Decrypt з посиланням на юридичну фірму Gherson Solicitors.

Останнім часом HMRC, користуючись своїми повноваженнями, розвернуло збір даних з британських бірж і також співпрацює з цього питання із закордонними колегами. Криптовалютні активи вважаються в Великобританії особистими інвестиціями й підлягають відповідному оподаткуванню. Те ж саме відноситься до майнінгу, стейкінгу, еірдропам і платежах.

«Для когось може стати новиною, що вони роблять це у співпраці з владою інших країн і дійсно збирають дані на міжнародному рівні», – відзначили в фірмі.

У HMRC підтвердили, що зібрані дані містять імена та адреси клієнтів, причому в список потрапляють навіть ті, хто користувався послугами криптобірж лише одного разу. Також відомство цікавлять відомості про періодичність транзакцій і загальній сумі клієнтських активів.

Згідно Gherson Solicitors, біржі вже надали відомості за звітні періоди 2017/18 та 2019/20 відповідно до встановлених критеріїв, але податківці на цьому не зупинилися і запросили «масив даних» за ті ж терміни. Назви бірж в публікації не наводяться. Раніше Управління з фінансового нагляду Великобританії попередило про нерегульований статус Binance на території країни.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар