1 Березня 2023 в 20:47
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Біржа Kraken закриває офіс в Абу-Дабі і йде з ОАЕ

kraken криптобіржа
Share this page to Telegram

Криптовалютна біржа Kraken повідомила про припинення діяльності на території Об’єднаних Арабських Еміратів, а також підтримку роздрібних та інституційних клієнтів у цьому регіоні світу.

Вперше інформація про можливе припинення бірж Kraken операцій на території ОАЕ стала надбанням громадськості на початку лютого. На той час біржа завершувала аналогічний етап виходу з японського ринку, проходячи процедуру зняття з реєстраційного обліку в Агентстві фінансових послуг Японії (FSA).

Як стало пізніше відомо ЗМІ, інформація про звільнення персоналу та закриття офісу біржі в Абу-Дабі підтвердилася.

«Kraken регулярно переглядає напрямки своєї діяльності, щоб переконатися, що використовує ресурси по всьому світу якнайкраще. Біржа зупиняє всю підтримку клієнтів як роздрібних, так і інституційних у цьому регіоні світу», — заявив представник біржі.

Хоча всі торгові операції в парі з дирхамом ОАЕ будуть зупинені, чинні клієнти біржі в ОАЕ збережуть доступ до платформи. Депозити клієнтів, номіновані в AED, будуть автоматично конвертовані в долари США, а потім можуть бути зняті або використані для продовження торгових операцій на розсуд користувачів.

У лютому генеральний директор Kraken виступив з відкритим зверненням до криптоспільноти, заявивши, що американські фінансові регулятори спеціально «підтримують поганих хлопців», тих бізнесменів та стартаперів, які «намагаються розвалити криптовалютний світ».

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар