2 Травня 2023 в 17:28
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Автор Litecoin Чарлі Лі бачить у блокчейну величезний потенціал

Litecoin
Share this page to Telegram

Автор Litecoin Чарлі Лі написав, що досить важко заперечувати цінність криптовалюти Litecoin.

LTC — це цифрова валюта, яка може похвалитися низкою переваг, серед яких низька комісія за транзакції, сумісність із протоколом біткоїна та власний набір ASIC-майнерів, які забезпечують безпеку.

Я бачу можливість зростання на 10% (0,025 LTC/BTC). На наступному бичачому ринку нескладно досягти 5% (0,0125). Чесно кажучи, я не думаю, що за протилежного сценарію він впаде набагато нижче 1% (0,0025).

Наступний халвінг буде приблизно за 92 дні. Це буде весело.

LTC

Лі додав, що Litecoin має послужний список 11,5 років роботи без простоїв, і завдяки своєму чудовому дизайну Litecoin має величезний потенціал, який забезпечує підвищену пропускну здатність порівняно з біткоїном.

Крім того, засновник згадав, що масштабованість Litecoin підвищується рахунок розширення блоків, які дозволяють інтегрувати нові функції, не викликаючи збоїв у роботі чинної мережі. З інтеграцією MimbleWimble Extension Blocks конфіденційність та взаємозамінність Litecoin значно покращиться.

Засновник LTC вважає, що майбутнє Litecoin виглядає перспективним, і буде цікаво спостерігати за його розвитком у найближчі місяці.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар