Algorand Foundation

Algorand Foundation розвиватиме галузь блокчейну у Сінгапурі

Algorand Foundation та Асоціація блокчейну Сінгапуру уклали стратегічне партнерство з розвитку галузі блокчейну в Сінгапурі та Південно-Східній Азії.

У рамках партнерства організації докладуть максимальних зусиль для просування блокчейну, його застосування в повсякденному житті. Звичайно, насамперед йдеться про підвищення популярності певної мережі, тобто Algorand.

«Наша мета – створювати новий та передовий досвід, розвивати таланти на нових ринках та тісно співпрацювати з екосистемою в цілому. Ми робимо це за допомогою грантів, у рамках програм освіти та акселераторів. Ми віримо, що майбутнє за блокчейном і повністю присвячуємо себе її розвитку, робимо все, що в наших силах», – заявив операційний директор Algorand Foundation Джейсон Лі (Jason Lee).

Також COO Algorand Foundation розповів, що організація планує розширювати присутність у Сінгапурі та наймати нових співробітників. Вакансії відкриваються як для розробників, так і для керівників середньої ланки.

Наприкінці вересня проєкт Algorand представив віртуальну машину AVM, яка дозволяє підвищити масштабованість децентралізованих додатків та значно прискорити підтвердження транзакцій.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.