WazirX

ЗМІ: підконтрольна Binance індійська криптобіржа змогла домовитися з банком про відкриття рахунку

Тепер клієнти WazirX зможуть отримати гроші зі свого криптогаманця у найбільшому банку Індії.

Третій найбільший банк Індії Kotak Bank відкрив рахунок криптобіржі WazirX. Тепер клієнти криптобіржі зможуть отримувати та зараховувати гроші на свій гаманець через банк. Про це розповіла газета The Economic Times із посиланням на джерело.

За словами джерела, обліковий запис WazirX у банку ще не почав функціонувати. Партнери працюють з документами та KYC, проводять тести.

Близько року тому криптобіржа закрила власний рахунок в іншому великому банку країни — ICICI Bank. Тоді всі банки Індії відмовилися вести бізнес із крипто-платформами через відсутність ясності в регулюванні сектора. Більшість транзакцій з клієнтами WazirX перевела до провайдера цифрового гаманця та платіжну компанію MobiKwik.

WazirX займає 39 місце у рейтингу криптобірж Coinmarketcap і є однією з найбільших в Індії. З 2019 року криптобіржа належить Binance. За даними платформи BrokerChooser на жовтень поточного року, в Індії найбільше власників криптовалют – 100 млн людей.

WazirX

У середині листопада 2021 року у мережі з’явилася інформація про те, що індійські контрольні органи хочуть заборонити криптоплатежі та легалізувати криптотрейдинг. ЗМІ інтерпретували нововведення як частковий бан криптовалюту в Індії. Нещодавно влада Індії прояснила, що вона не планує вводити бан на криптовалюту. Натомість вони хочуть сформувати регуляторне середовище для ринку цифрових активів.

Індійські регулятори не вперше пояснюють банкам свою позицію щодо криптовалют. У червні ЦБ Індії (RBI) з’ясував, що банки відмовляють своїм клієнтам в обслуговуванні операцій, пов’язаних із криптовалютою. RBI звернувся до місцевих банків і пояснив, що вони не повинні перешкоджати проведенню операцій із криптовалютою, посилаючись на застарілий документ.

Законопроєкт про криптовалюти очікує на поточну сесію парламенту Індії.

Нагадаємо, криптобіржі Kraken, Bitfinex та KuCoin розглядають вихід на індійський ринок із червня.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.