Axie Infinity

Заробіток гравців Axie Infinity продовжує падати

Заробіток користувачів, що приєдналися до найпопулярнішої блокчейн-гри, обвалився до нового мінімуму.

Axie Infinity (AXS) – найпопулярніша блокчейн-гра 2021 року, токен якої увірвався до топ-30 найбільших криптовалют. Але попри явні здобутки, всередині не все так гладко. Дослідники з компанії Naavik підрахували – заробіток середнього геймера, який бере участь у житті Axie, опустився нижче за мінімальну зарплату на Філіппінах.

Звідки порівняння з азійською країною? Тут все просто: основна аудиторія гри – жителі Філіппін, які намагаються заробити на токенах AXS в умовах економічних потрясінь, що охопили країну.

І останнє дослідження явно натякає – громадянам варто придивитися до звичніших способів заробітку.

Ларс Дусет (Lars Doucet), член команди Naavik, зазначає: нижче за мінімальну планку опустилися доходи всіх, за винятком топ-гравців. Однак навіть у них спостерігається стабільне зниження доходів із серпня.

Ускладнюється ситуація тим, що гравці з Філіппін – вони у спільноті отримали прізвисько Scholars – не мають достатньо грошей для покупки трьох істот. Така покупка необхідна, щоб розпочати гру, і філіппінці звертаються до спонсорів – ті видають їм потрібні кошти, натомість претендуючи на частину прибутку.

Число користувачів Аксі, що виявляють активність, становить 1.5-2 мільйони на добу. Аудиторія проєкту продовжує розширюватися, але тут останні місяці також спостерігається уповільнення. Особливість платформи – у тому, що її показники утримання нетипові для відеоігор. Пояснюється це просто: відвідувачі оцінюють Axie як роботу, а не як розвагу.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *