Paypal

Запуск криптовалютних сервісів дав «чудові результати» з точки зору прибутку – глава PayPal

Генеральний директор PayPal вважає, що криптовалютні активи здатні зробити фінансову систему більш справедливою та інклюзивною.

Підбиваючи підсумки I кварталу 2021 року президент і генеральний директор PayPal Ден Шульман (Dan Schulman) повідомив інвесторам, що цифрові активи дозволили компанії показати хороші результати. Він висловив упевненість в тому, що криптовалюта і цифрові валюти центральних банків стануть рушійною силою у створенні «більш справедливою фінансової системи». Шульман заявив:

Як криптовалюта, так і цифрові валюти, випущені центральними банками, відіграють вирішальну роль у формуванні більш інклюзивної відновлення і більш справедливою фінансової системи.

«Криптовалютні ініціативи дозволили нам отримати просто величезну кількість чудових результатів з тактичної точки зору», – додав він.

Акції компанії виросли більш ніж на 5% в середу, 5 квітня, після того, як компанія PayPal повідомила, що її прибуток на акції перевершили очікування більш ніж на 20%, склавши $ 1,22. Виторг PayPal в розмірі $ 6,03 млрд також перевищила прогнози на 2%.

Фірма також отримала 14,5 млн нових активних облікових записів, довівши свою призначену для користувача базу до 392 млн.

Компанія відзначила, що запуск криптовалютних сервісів збільшив утилітарну цінність криптовалюта, оскільки дозволив «мільйонам продавців усього світу» приймати криптовалютні платежі. Однак транзакції, вчинені в цифрових активах в торговій мережі PayPal, зараз розраховуються в фіатній валюті.

Додаток PayPal Venmo також представило минулого місяця можливість покупки, зберігання та продажу криптовалюта. За даними PayPal, проведене у 2020 році дослідження показало, що 30% клієнтів Venmo почали купувати цифрові активи, з них 20% почали робити це під час пандемії коронавірусу.

Крім того, Шульман позитивно оцінив придбання компанією сервісу для зберігання криптовалюта Curv минулого місяця і заявив: «Талановита команда Curv зміцнить наявні у нас технологічні ресурси та буде сприяти нашим зусиллям по формуванню нової фінансової інфраструктури, яка стане ефективною, недорогою та інклюзивною».

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *