крипторинок

XPmarket – новий сервіс відстеження криптовалют у XRP Ledger

Новий сервіс буде дуже цікавим для справжніх XRP-холдерів. Для токенів, випущених XRP Ledger (XRPL), з’явився аналог CoinMarketCap.

XPmarket – проєкт, створений на XRP Ledger для управління лініями довіри та активами, джерело даних про випущені токени на XRPL. Він дозволяє стежити за капіталізацією найпопулярніших криптовалют, випущених на XRPL. З його допомогою можна стежити за динамікою та обсягами торгів будь-який із відстежуваних сервісом криптовалют. На сьогодні на сайті відображаються лише проєкти з 10 000+ ліній довіри, 100+ власників та обсягом торгів.

Крім того, сервіс можна синхронізувати з власним гаманцем XUMM, відстежувати та керувати своїми активними лініями довіри та активами. Сервіс надає дані про кількість коштів, їх вартість у XRP, кількість ліній довіри та власників активу, наявність black hole (чорної діри), інформація про проходження емітентом монети процедури KYC, посилання на сторінку Твіттеру та сайт (за наявності), посилання на графік у Sologenic DEX.

Через сервіс можна встановлювати нові лінії довіри, видаляти їх, відстежувати шахрайські проєкти. У майбутньому з’явиться й інші функції, такі як докладна інформація про токени та проєкт.

Тут ви можете відстежувати усі останні лінії довіри, створені за останні 10 днів. У цьому сервіс попереджає, що може перевірити кожен проєкт, тому відповідальність залишається лише за користувачем.

Ну і тут можна подивитися деревоподібну карту XRPL:

XPmarket
Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.